Září 2011


Jedward zpívají 'Monsoon'

27. září 2011 v 18:50 | kawaii ~ ^^

Tomova dívka na nákupech ;)

27. září 2011 v 14:33 | kawaii ~ ^^ |  Tom Kaulitz - Others ~ ^^
Když randíte s celebritou, jste jejich rozšíření. Měli byste vědět, že dříve nebo později některé části vašeho života budou působit na jejich mediální život. Budete usilovat o to, abyste získali to nejlepší z toho, co oni dostali. Znamená to, že už jste součástí "celebrity." Nebudete fotografováni tak moc jako celebrity, ale lidé budou vědět, kdo jste, protože se starají o život jejich celebrit. Jste na místě, kde by chtěly být miliony dívek!!! Zveřejňuju tuhle fotku, protože je teď celebritou, která je v blízkosti jedněch z největších evropských celebrit.
Nakupovala v obchodu "Target," když jsem ji vyfotil přes okno, takže všichni můžeme vidět, kdo je tahle šťastná dívka. Vypadá velmi pokorně a osobně je velmi pěkná. Nakupuje v "Target," takže se vůbec nezdá, že by byla nějaká zlatokopka!
Jen z vnější perspektivy: Mám pocit, že je to pravděpodbně skvělá holka pro Toma, která je s ním proto, že si na normální úrovni dělají navzájem radost. Jsem rád, že vidím, že má Tom ve svém životě někoho speciálního. Nemám v plánu ji v budoucnu znovu fotografovat, pokud někam nepůjde s Tomem, takže jestli se to někomu líbí nebo nelíbí, může teď v klidu odpočívat.Já jsem strašně šťastná a jen čekám, kdy Tom potvrdí, že je to opravdu jeho přítelkyně. Tomovi i ostatním klukům z kapely to přeji z celého srdce! :) Vypadá docela pěkně... :) a jak již bylo v tom článku zmíněno, také si myslím, že by Tomovi nešla po penězích. Snad je to pro něj konečně ta pravá.. :) ♥

Téma Týdne - "Ticho"

24. září 2011 v 17:56 | kawaii ~ ^^ |  kawaii ~ ^^ píše...
Jedno slovo...
...hodně významů...
Každý člověk vnímá ticho jinak...

1) Lidé, kteří nenáší ticho, si pro sebe pořád něco povídají...někdy je to fakt na hlavu, povídat si pro sebe. Ale člověk si to v tu chvíli neuvědomí, protože už mu to ticho leze na mozek a snaží se ho nějakým způsobem "zbavit"...Ale dá se to? Nedá... Ticho tu bude pořád s námi...

2) Nebo například, když někdo jde se svým kámošem/kámoškou ven a nastane mezi nimi ticho...Určitě je to v některých situacích pěkně trapné, ale tak to prostě je... Proto se aspoň jeden z nich snaží o komunikaci s tím druhým, aby to 'trapné ticho' vymizelo.

3) Další případ je velmi krásný. Když jste se svojí milovanou osobou a slova jsou už zbytečná, nastane ticho a vzápětí následuje ten nejnádhernější a nejprocítěnější polibek na světě...♥ :)) Romantika...

4) Určitě jste již někdo zažili, že jste byli doma samotní a nevěděli co dělat. V baráku nikdo, kromě vás. Najednou je ticho jako v hrobě. Někdy je to až stresující...Co proti tomu udělat?? Podle mě je nejlepší pustit si telku, nebo pořádně potrápit sousedy a pustit si na plný pecky muziku... To většinou dělám já ;D.

Na závěr bych chtěla říct, že ticho někdy zastavit prostě nelze..;)
(c) kawaii


Avril Lavigne - Wish You Were Here

23. září 2011 v 14:39 | kawaii ~ ^^ |  Music ~ ^^
To je strašně krásná písnička ^^.

Bill (photo *53)

21. září 2011 v 19:40 | kawaii ~ ^^ |  Bill Kaulitz - Photos ~ ^^
Tady je takový zlatý... :)) ♥

c09e813bc17be749d756011e9ffc1227.jpg

Tom (photo *33)

21. září 2011 v 15:29 | kawaii ~ ^^ |  Tom Kaulitz - Photos ~ ^^

Time to Wake Up! - 2. díl

20. září 2011 v 13:23 | kawaii ~ ^^ |  Time to Wake Up!
Autor: kawaii a Chi-mei
Warning: Hetero

2.díl

Debi tenhle pohled znala až moc dobře, ale nikdy dopředu neodhadla, co znamená. Ale byla si jistá, že nevěstí nic dobrého.

"Copak máš za lubem?" zeptala se jí zmatená Debi. Odpovědí jí bylo jen hlasité zasmání.
Neodpověděla.

Bill (photo *52)

19. září 2011 v 16:35 | kawaii ~ ^^ |  Bill Kaulitz - Photos ~ ^^
Ňuníííí....:))))
Design by: Crazy.DE.Bill