Magic University *1.

25. července 2011 v 18:00 | kawaii ~ ^^ |  Magic University ~ ^^

Autor: kawaii ~ ^^ a _____
Warning: Twincest
Bill - kawaii ~ ^^
Tom - _____

Bill:

Právě mě rodiče přivezli před mou novou školu, kde teď budu studovat. Vylezu z auta a stojím před obrovskou budovou, která je za velkými dveřmi. Rozloučím se s rodiči a vezmu si svých pět kufrů a kabelku. Otevřu obrovskou bránu a ocitnu se na obrovském dvoře. Vypadá to tady jako ve snu. Všude jsou květiny různých barev…


Podívám se na dveře na kterých vesele tančí nápis: Magic University. Jsem tady. Dveře se najednou samy od sebe otevřou a já vstoupím dovnitř. Jsem na velikánské chodbě.
V tom okamžiku na sobě cítím pohledy tisíce studentů, je to velmi nepříjemné. Nejsem moc společenský.

Vytáhnu klíč, který je od mého nového pokoje. Odemknu a vejdu dovnitř. Snad nebudu mít spolubydlícího. Kufry si položím vedle postele a porozhlédnu se po místnosti. Můj pohled zastaví na druhé posteli na které sedí dívka. Kouká na mě svýma hnědýma očima. Má blonďaté vlasy se spoustou barevných pramínků.

"Ahoj…" Pozdravím ji.
"Ahoj, jak se jmenuješ? Já jsem Stella." Ta milá dívka se nám nějak rozpovídala, ne? Ale je hezká a vypadá to, že i chytrá, tak s ní pár slov prohodím.
"Jsem Bill…Bill Kaulitz. A tvé příjmení?" Tázavě se na ni zadívám. Stella si sedne do tureckého sedu a upraví si vlasy.
"Keller. Bille, máš nějakou schopnost? Prostě jako víš, co třeba, ne? Třeba, že vidíš mrtvý lidi, nebo máš předtuchy. Nebo něco takového?" Vysype ze sebe milion otázek.
"Ne nemám. Jsem normální kouzelník. A ty?" Zní to trochu nudně, ale je to tak.
"Ano, mám. Maluji obrazy a skrze ně mám schopnost vidět do budoucnosti. Podívej tohle jsem dneska namalovala." Ukáže mi obraz a já vykulím nevěřícně oči. Na tom obraze jsem..já!
"To…to jsem j-já! Věděla jsi jak budu vypadat?" Šokovaně se dívám na obraz. Je propracovaný do sebemenšího detailu. Vypadá tak reálně.
"Ano, věděla. Taky vím, že je ti dvacet jedna." Zasměje se.
"Paráda a já o tobě nevím skoro nic. Pověz mi něco o sobě." Naléhám na Stellu.
"Ráda se směju a je mi dvacet. Jsem pokročilá kouzelnice, díky mým schopnostem. Na své kamarády nedám dopustit a ochraňuju je i kdyby mě to mělo stát život…" Zasměje se.
"Uhm…Jsi velmi milá. Můžu ti říkat Stellinko?" Zeptám se na první blbost, která mě napadne. Cítím to tak. Bude to moje beruška.
"Takhle mi ještě nikdo nikdy neřekl. Ale můžeš mi tak říkat, jsem jedině ráda. Pokud budeš potřebovat, jsem tu vždy pro tebe." Při téhle větě mě zahřeje u srdce.
"Někoho takového jako jsi ty jsem potřeboval. Máš tu čarodějné karty?" Zvědavě se zeptám a sednu si k ní na postel. Stella se zvedne a hledá něco ve svém bílém baťohu. Vytáhne krabičku a jde zase zpátky na postel. Podá mi tu krabičku, kterou otevřu a vylétne z ní papír, který chytnu. Říká se tomu čarodějné karty, protože je to připomíná. Ve skutečnosti je to něco jako rozvrh hodin.
Papír rozložím před nás a čtu. Hmmm, bezva. Hodinu lektvarů máme spolu. Černou a bílou magii taky a hodinu létání máme též společnou. Na koštěti jsem fakt dřevo… Vždycky něco shodím nebo se vybourám. Když jsem minule létal u nás na dvoře, tak jsem narazil do stěny a moje koště se rozlomilo na dvě poloviny.
Se Stellou si ještě chvíli povídáme, když jsem unavený ulehnu do postele a oba jako mávnutím kouzelného proutku usneme. Zdá se mi sen o zítřejší hodině létání. Právě jsem vletěl do nějakého kluka a koštětem ho bouchl do hlavy…Klid Bille, je to jenom sen.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Povídka "Magic University" ?

Ano ~ ^^ 100% (5)

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 25. července 2011 v 19:06 | Reagovat

:D :D :D :D :D áááááá chci vidět Billa lítat na koštěti :D:DD a vo co že TOm v tom bude mistr

2 Bea Bea | Web | 25. července 2011 v 20:58 | Reagovat

Ta Stella mi je hodně sympatická. Taková ukecaná, milá holka... Myslím, že ten do koho Bill vrazí bude Tom (tak na 99% si jsem tím jistá :-D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design by: Crazy.DE.Bill