Cesta větru *5.

15. července 2011 v 14:07 | kawaii ~ ^^ |  Cesta větru (by Crazy.DE.Bill)
Autor: Crazy.DE.Bill
Blog: www.mywordabout.blog.cz
HETERO
5.
Je večer 6 hodin a já sedím doma a nudím se. Lorett se mi ještě neozvala, nejspíš je pořád s Billem. Rozhodnu se naložit do vany, když tam jsem asi 10 minut, začne mi zvonit mobil, jako naschvál. Naštěstí sem si vzala telefon sebou takže se pro něj jen natáhnu a vidím že mi volá Tom, tak mu to vezmu.
,,Ahoj, co děláš?" zeptá se.
,,Čau, no zrovna mě rušíš v relaxování, jsem naložená ve vaně.." směju se.
,,Tak to se moc omlouvám, nemůžu se přijít přidat?" směje se taky.
,,Já mám ráda prostor, tak asi ne, kvůli čemu voláš?" setřu ho.

,,No já nemám do čeho píchnout, tak mě napadlo jestli třeba nechceš zajít někam na jídlo nebo do kina.." zeptá se
,,A nechtěl si volat třeba Ivě?"
,,Ne, chtěl jsem volat tobě, já s ní nic nemám, co blbneš.." brání se
,,No já jen aby pak na mě nebyla naštvaná, že místo ní jdeš ven se mnou..včera na té party to vypadalo zajímavě, když jsem odcházela.."
,,Snad nežárlíš?" zeptá se se smíchem
,,Ne, jen nechci aby na mě byla zbytečně naštvaná, nehci jí provokovat, víš?"
,,Ničeho se neboj, jí to může být jedno, s kým chodím ven..Tak půjdeš?"
,,No tak fajn.. ale až tak za hodinku, jo?"
,,Dobře,tak se sejdem v parku v 7?"
,,Jo to by šlo, tak zatím čau!" položím to a ještě chvíli se jen tak povaluju ve vaně.
Než se vysypu z baráku, už je skoro 7, takže za Tomem dojdu opět s malým spožděním.
,,Ty mi to normálně děláš naschvál..takhle na mě zapomínat.." směje se Tom už z dálky a já když ho vidím, musím se smát taky.
,,Ne, ale já mám jen trošku problém s dochvilností, není to jen u tebe, jestli tě to uklidní.."
,,Uff to sem si teda oddechl.." tlemí se
,,To je fajn, takže co provedeme?"
,,Viděl bych to na to kino..od půl osmé dneska dávají nějákou komedii, co ty na to?"
,,Super, tak to máme akorát.." usměju se a už ho táhnu ke kinu. Koupíme si lístky, popcorn a colu, sedíme asi uprostřed kina, takže máme dobrej výhled. Celou dobu se dost smějeme, já se nejvíc směju hlavně Tomovi, protože dělá bbosti s popcornem, za chvíli je popcorn všude kolem nás, ještě že tu není moc lidí, jinak už by nás někdo vyhodil.. :-D
Po kině ještě zajdeme do mekáče na rychlou večeři a pak si sedneme v parku.
,,Hele, máš tady popcorn.." směje se Tom a vtáhne mi ho z kapuce od mikiny.
,,No to je super, to ze mě bude padat ještě za týden.." směju se taky.
,,Aspoň si na mě u toho můžeš vzpomenout.." zamrká na mě a pořád se směje
,,Jo to budu vždycky radostí bez sebe a budu si říkat 'Kruci já toho Toma zabiju, až ho pokám tak mu ten popcorn narvu do...nosu..' " začneme se zase oba smát
,,Tak takhle ty na mě jo?" začne mě lechtat, ale to neví, že já lechtivá nejsem, takže se sice směju, ale Tomovi a né tomu, že se mě snaží lechtat.. :-D Začnu ho lechtat taky, aby mu to nebylo líto, on ale lechtivej je, takže se začne smíchy svíjet, a když už je skoro na pokraji sil a já mám strach, aby náhodou neudělal loužičku, tak ho nechám. :-D
,,Ty..jedna..uff..tys mi teda dala.." řekne ztěžka
,,Takhle ti ještě žádná nedala, co?" začnu se smát a Tom, když mu to dojde, tak taky
,,Bezkonkurenční.." už zase začíná nabývat ztracenou sílu
,,Ještě ti můžu přidat, jestli chceš.." nevinně se usměju
,,No fajn ale až jindy.. ale tak kdybys mi chtěla dát ještě něco jinýho.." pomalu se ke mně nakloní, zbývá už jen pár centimetrů, které se ale pomalu ztrácí....
,,Hele, to je Tom ne? A Kate?" uslyšíme za náma a oba od sebe odskočíme, jak se lekneme. Směrem k nám jde Bill a Lorett
,,No jo, jsou to oni.." odpoví Bill na Lorettinu předchozí otázku. Já se na ně otočím a trochu přiblble se na ně usměju.
,,Ahoj..co vy tu?" zeptá se Lorett
,,Čau, nic, jen tak kecáme.." odpovím jí. Ona jen kývne a dívá se někam směrem níž než jsou moje oči. V tu chvíli si uvědomím, že Tom mě drží jednou rukou kolem pasu a druhou má položenou na mojí noze. Když si to uvědomí i Tom, ruce rychle stáhne a jen se usměje jakože nic.
,,Tak my asi pudem...ještě chceme zajít na jídlo.." řekne Bill, který si toho samozřejmě taky všiml, a už s Lorett odcházejí. Tupě za nimi koukám do té doby, než mě Tom chytne za ruku a já si vzpomenu na jeho přítomnost a na to, co se málem stalo, než se tu objevil Bill s Lorett.
,,Lorett má perfektní schopnost přijít v ten nejnevhodnější okamžik že?" usměje se
,,No jo.." na nic víc se nezmůžu
,,Kde že sme to skončili?" zeptá se s úsměvem Tom a už se ke mně zase přibližuje. Málem už bych ho nechala, ale včas si uvědomím, že tohle nechci. Nejsem žádná holka na jedno použití. Když je skoro u mě, mírně se od něj odtáhnu.
,,Už by sme měli asi jít, je pozdě.." řeknu tiše a dívám se před sebe. Nemám odvahu se mu podívat do očí, mám strach že bych se neudržela a políbila ho sama. Tom to chvíli vstřebává, potom mě pustí ruku a pomalu si stoupne.
,,Tak dobře.. doprovodím tě.." z jeho hlasu je slyšet zmatenost, ale i to, že je naštvaný. Nestává se mu asi často, že by ho nějáká odmítala. Jen přikývnu a taky vstanu a pomalu se vydáme k nám domů. Vlastně k Paule domů, pro mě už je to taky jako domov, mám to tam moc ráda..
Celou cestu kromě pár slov nikdo nic neříká, i přesto mi cesta uteče rychle, protože přemýšlím.
,,Tak ahoj..a dobrou.." řekne Tom, když už stojíme před Pauliným domem.
,,Čau, hezky se vyspi.." rozloučím se s ním a zapluju do domu. Sednu si za Paulou, která kouká na televizi a koukám s ní. Vlastně ani nevím, co tam dávají, protože přemýšlím o Tomovi. Co všechno se mohlo stát, jak to bude vypadat teď, jestli si mě nebude všímat nebo jestli bude dělat, že ta dnešní chvilka neproběhla. Nakonec to vzdám, popřeju Paule dobrou noc a jdu radši spát.
Jenže Tom mě pronásleduje i ve snech, takže když se ráno vzbudím, mám hlavu tam, kde obvykle mívám nohy, peřinu mám na zemi a polštář na nočním stolku. Budík leží taky na zemi a fotka mojí rodiny leží naštěstí nerozbitá pod tím polštářem. Jediný, co si ale z těch snů pamatuju, je že tam byl Tom, já sem před ním pořád utíkala a on mě chtěl pořád líbat. Hrozná noc to byla.. :-D
Jdu si radši hodit sprchu a udělat ze sebe člověka a hned se cítím o něco líp. Po snídani se rozhodnu si trochu uklidit pokoj, vypadá to tu skoro jak po výbuchu... Pustím si nahlas nějáký písničky a pustím se do toho.
Asi v polovině mýho usilovnýho snažení mě vyruší zaklepání na dveře. Do pokoje vejde Lorett. Hned nechám bordel bordelem a začnu jí vyslíchat, co se včera dělo, kde byli, co dělali, co nedělali.. :-D
,,No nejdřív sme se šli jen tak projít, potom na zmrzku, pak sme seděli u jezera, potom sme byli u nich a koukali sme na nějáký filmy no a pak sme šli na jídlo a potkali sme tebe a Toma..a teď povídej ty!" vysype na mě skoro jedním dechem.
,,No počkej, drželi ste se za ruce? Da ti pusu??" vyzvídám dál
,,Vlastně..jo.." zasněně se usměje a já se musím usmát taky. ,,Když sme potom odcházeli z mekáče, tak mě chytl za ruku a když sme se loučili tak..." nedořekne to a jen zasněně vzdychne.
,,To je skvělý! Já sem to říkala že dneska bude líbačka! Já ti to tak přeju!" obejmu ji a ona mě taky
,,Díky..a teď povídej ty.." čeká co ze mě vypadne
,,Já nemám nic zajímavýho.. šli sme do kina, pak na jídlo, pak sme si povídali v tom parku.. do té doby to bylo skvělý pořád sme se smáli a tak.. no a pak mě chtěl políbit a vy se přišli, takže to nestihl a když ste odešli tak chtěl znovu ale to sem mu uhnula..a pak byl uraženej, protože sem mu asi srazila jeho kosmicky velký ego, tak mě doprovodil domů, řekl mi dobrou a odešel."
,,Ach jo zase?? Na tom mejdanu sem vás taky vyrušila...počkej, proč si pak uhnula?" zeptá se mě překvapeně
,,No proč, vždyť sem ti to říkala včera..já nechci aby si se mnou užil a pak čau.."
,,Ajo vlastně..to je takovej vůl ten Tom..." kroutí hlavou
,,S tím holt nic nenadělám, prostě budu dělat že nic, no..co kdyby sme si udělali dneska odpoledne dámskou jízdu??" napadne mě
,,No víš... já dneska jdu zase s Billem.. ale co kdyby sme si ji udělali zítra a pořádně si zanakupovali?? Nebo já to zruším s Billem a uděláme si dneska filmový odpoledne.."
,,Ne ne, počkej.. tak to necháme na zítra, zajdem na nákupy, pak si někam sednout a večer ti nechám volnej na Billa.." usměju se
,,Co já bych bez tebe dělala.." usměje se a obejme mě
,,No co..nežila bys.." směju se
,,Tak to asi ne no.." taky se směje. ,,Tak já už půjdu, uvidíme se zítra ve škole jo?" rozloučíme se a já se vrhnu zase do toho pitomýho uklízení. Po obědě se jen tak flákám, koukám na televizi a chvíli sedím u počítače, ale nic mě dlouho nebaví. Pak se rozhodnu zavolat mámě, nějak sem na ni zadřela, naposledy sem jí volala, když sem přijela, a to už bylo před týdnem.
S mámou si povídám docela dlouho, ani jí nevadí, že kvůli tomu bude platit za mě vlkej paušál, hlavně když mě slyší..:-D
Večer se ještě rozhodnu nachystat se do školy, zítra je pondělí, tak mi nic jinýho nezbývá. Potom jdu brzy spát, usnu skoro okamžitě.
Ráno mě vzbudí zvonění budíku, vypnu ho a neochotně vylezu. Udělám ze sebe člověka, nasnídám se a jdu do školy. Hned jak dosednu na místo, začneme se s Lorett bavit o ní a Billovi, včera spolu zase byli venku, tak máme co rozebírat.. :-D
Když o velké přestávce svačíme, otočí se na mě Iva.
,,Ty seš teda kamarádka.." řekne ironicky
,,Co sem udělala?" zeptám se nechápavě
,,Ty se ještě ptáš?? Nejdřív mi Toma dohodíš a pak s ním randíš ty..fakt díky.." ušklíbne se a mě zaskočí svačina. Lorett mě začne mlátit do zad, chvíli mi trvá, než můžu zase normálně mluvit.. :-D
,,No moment..on mi říkal že spolu nic nemáte..a já s ním nerandím, jen sme zašli do kina a na jídlo jako kamarádi..já nestojím o to aby mě dostal do postele, jestli o tom ještě nevíš, takže si ho klidně nech, já už s ním teda nikam nepůjdu, abys měla klid v duši.."
,,No to už nemusíš, on mi totiž ráno řekl že na mě nemá čas a ani ho nebude mít, tak ať se nesnažím.."
Ještě že zase nejím, protože bych se začala znovu dávit.. ,,Tak ale za to já nemůžu.. ne každej kluk ti leží u nohou.."
,,Ale Tom, ten jde s každou, která mu dá! Tys s ním musela něco udělat, nebo já nevím! Tohle prostě není on!" uraženě se otočí zpátky dopředu. Já jen koukám před sebe a nepobírám.
,,Hele..on jako fakt dá úplně každý jo?" zeptám se Lorett
,,Vlastně úplně každý ne..jen těm hubeným a hezkým.."
,,Věděla sem, že je to děvkař, ale že až takovej.." kroutím hlavou
,,Možná už není..slyšela si ji.." kývne hlavou směrem k Ivě
,,On si asi myslí že když si bude hrát najednou na nedostupnýho pro ostatní holky, že já mu snad podlehnu nebo co..pitomec!" řeknu naštvaně
,,Kašli na něj. Přece si nebudeš dělat vrásky kvůli někomu kdo za to nestojí?!" usměje se Lorett
,,Máš pravdu...díky.." řeknu vděčně a dál už se o Tomovi celý den nebavíme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Povídka "Cesta větru" ?

Ano ~ ^^ 100% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design by: Crazy.DE.Bill